5 Δεκεμβρίου 2022
ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

LamiaFM1.gr

ΑΚΟΥΣΤΕ ΜΑΣ ΖΩΝΤΑΝΑ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα της Φθιώτιδας

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ / Ε.Π.Σ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 19-11-2022 ΩΡΑ: 15.00
Α΄ κατηγορία 6η αγωνιστική
Αγώνας: ΣΤΥΛΙΣ – ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΧΙΝΤΑΣ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΓΗΠ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΣΚΑΡΛΑΣ – ΔΟΔΟΓΛΟΥ
Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΗΠ ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ – ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί Διαιτητές : ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ – ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΓΗΠ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΦΑΡΜΑΚΗΣ – ΑΥΓΕΡΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας –Σάββατο 19-11-2022

Αγώνας: ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΔΙΒΡΗ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΒΛΑΧΟΣ – ΑΡΧΟΝΤΗΣ
Αγώνας: ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ -ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ – ΤΣΙΩΝΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 20-11-2022 ΩΡΑ: 15.00
Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ ΓΗΠ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ / Ε.Π.Σ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΖΙΩΓΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ
Αγώνας: ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΦΑΡΜΑΚΗΣ – ΑΡΧΟΝΤΗΣ
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ -ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΓΗΠ ΕΛΑΤΕΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΔΟΔΟΓΛΟΥ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΑΤΡ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΕ ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠ/ΔΑ ΓΗΠ ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟΥ ΩΡΑ: 12.00
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ -ΤΣΙΩΝΗΣ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ ΓΗΠ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΒΛΑΧΟΣ – ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ – ΓΑΡΔΙΚΙ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ – ΤΣΙΩΝΗΣ
Αγώνας: ΓΛΥΦΑ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΓΛΥΦΑΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί Διαιτητές : ΓΑΚΟΣ-ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ ΓΗΠ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΑΥΓΕΡΗΣ – ΧΙΝΤΑΣ
Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ
Διαιτητής: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Βοηθοί Διαιτητές : ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ -ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

Facebook
Twitter
Email
Διαβάζονται Περισσότερο