ΑΚΟΥΣΤΕ ΜΑΣ ΖΩΝΤΑΝΑ
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Ατρόμητος -ΛΑΜΙΑ ζωντανά στον ΛΑΜΙΑ FM-1 96,2

Γεια σας σας από το studio του ΛΑΜΙΑ FM-1.
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του αγώνα του Ατρομήτου Αθηνών με την Λαμία από το δημοτικό στάδιο Περιστερίου.
Στην περιγραφή ο συνεργάτης μας Απόστολος Παπαδάκης.
Μείνετε συντονισμένοι…

Τέλος του αγώνα με τις δύο ομάδες να είναι στο μηδέν
21:57
96′ Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο με τον Γκονζάλες με φοβερό φάουλ να στέλνει τη μπάλα στο δοκάρι
21:54
93′ Ο Μπάμπης παίρνει τη θέση του Τσούκαλου
21:52
91′ Μεγάλη ευκαιρία με τον Χατζηισαΐα να κάνει το γύρισμα στέλνοντας τη μπάλα λίγο άουτ
21:51
Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων
21:49
89′ Ο Τζοβάρας παίρνει τη θέση του Ρομπάιγ
21:45
85′ Μακρινό σουτ του Μουνίθ με τον Σαράνοφ να μπλοκάρει
21:43
83′ Κίτρινη στον Ντε Μποκ
21:39
79′ Ο Μουνίθ παίρνει τη θέση του Φριντζόνσον και ο Τσούκαλος σε αυτή του Σλίβκα σε μία αλλαγή για κάθε ομάδα
21:38
77′ Ωραία επίθεση του Ατρομήτου με τον Ρομπάιγ να κάνει το σουτ στέλνοντας όμως τη μπάλα άουτ
21:36
Ο Σαράνοφ προλαβαίνει πριν τον Τζαβίδα και μπλοκάρει την μπάλα
21:35
74′ Οι γηπεδούχοι έκρυψαν την μπάλα αλλά άργησαν εξαιρετικά να κάνουν επίθεση με τους φιλοξενούμενους να διώχνουν
21:32
71′ Ο Σουάρεθ κάνει λάθος με τον Γιαννιώτη να προλαβαίνει τον Γιακουμάκη και να διώχνει
21:30
Ο Ασκόφσκι είχε δεχθεί κίτρινη κάρτα
21:29
Νέα διακοπή για να δροσιστούν οι παίκτες των δύο ομάδων
21:29
68′ Ωραίο σουτ του Ασκόφσκι με τον Γιαννιώτη να διώχνει21:23
63′ Οι Τζαβίδας και Ροτάριου παίρνουν τις θέσεις τω Κλωναρίδην και Κιάρτανσον
21:20
60′ Κίτρινη ο Μπεχαράνο
21:20
Ο κόσμος του Ατρομήτου χειροκρότησε τον Μανούσο την ώρα της αλλαγής του
21:19
59′ Ο Ασκόβσκι παίρνει τη θέση του Μανούσου και ο Γιακουμάκης αυτή του Ντε Βινσέντι
21:12
Δύο ανεβάσματα και ωραίες προσπάθειες του Σιμόν, δύο ευκαιρίες στο ξεκίνημα του δευτέρου μέρους για την Λαμία
21:11
50′ Κίτρινη στον Χατζηισαΐα
21:10
Νέα ωραία σέντρα του Σιμόν αλλά ο Μανούσος δεν προλαβαίνει να κάνει την προβολή
21:08
47′ Τεράστια ευκαιρία για Λαμία με τον Ντε Βινσέντι με φοβερή κεφαλιά να στέλνει τη μπάλα στο δοκάρι του Γιαννιώτη
21:07
Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες
21:06
46′ Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου
20:50
Σε ένα ημίχρονο που η εικόνα ήταν σαφώς καλύτερη από όσο δείχνει το 0-0, καθώς και οι δύο ομάδες και ειδικά ο Ατρόμητος έχασαν μεγάλες ευκαιρίες για να σκοράρουν
20:49
Τέλος του πρώτου ημιχρόνου με τον Ατρόμητο και την Λαμία να είναι στο μηδέν
20:46
45′ Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο με τον Κιάρτανσον μετά την πάσα του Κλωναρίδη να αργεί και να στέλνει τη μπάλα στα σώματα των αμυντικών της Λαμίας
20:35
34′ Απαντά με μεγάλη ευκαιρία ο Ατρόμητος με τον Κλωναρίδη να κάνει το πλασέ με το αριστερό μετά την πάσα του Ρομπάιγ, στέλνοντας τη μπάλα λίγο άουτ
20:33
32′ Μοναδική ευκαιρία για την Λαμία με τον Μανούσο να αφήνει στον Ντε Βινσέντι που από εξαιρετική θέση δεν πιάνει καλά το σουτ στέλνοντας τη μπάλα στην αγκαλιά του Γιαννιώτη
20:32
Την ίδια ώρα στο Αγρίνιο, Παναιτωλικός και ΑΕΚ είναι επίσης στο μηδέν
20:32
Μισή ώρα αγώνα με τον Ατρόμητο να είναι η ομάδα με τις μεγαλύτερες ευκαιρίες, καθώς τρεις φορές έφτασε κοντά στο γκολ χωρίς να το πετύχει
20:29
29′ Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο με τον Γκονζάλες με φάουλ να στέλνει τη μπάλα λίγο άουτ
20:24
24′: Συνέχεια στο παιχνίδι.
20:12
11′ Πρώτο σουτ στο ματς με τον Κλωναρίδη να το κάνει και μετά από κόντρα να βγαίνει η μπάλα κόρνερ
20:10
Η Λαμία έχει μπει πιο δυνατά στον αγώνα έχοντας τον έλεγχο
Aρκετός κόσμος στο γήπεδο, υπάρχουν και φίλαθλοι της Λαμίας στις εξέδρες.
20:01
1′ Έναρξη του αγώνα
19:58
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας). Βοηθοί: Ψαρρής (Ζακύνθου), Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας). 4ος: Αγγελάκης (Μακεδονίας). VAR: Φωτιάς (Πέλλας). AVAR: Φωτόπουλος (Αθηνών).