Τα ψηφοδέλτια του ΕΒΕ Φωκίδας…

0
95

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των υποψηφίων Συμβούλων των δυο Συνδυασμών που κατεβαίνουν στο Εμπορικό Επιμελητήριο Φωκίδας:
ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΩΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΉΤΩΝ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ
ΦΩΚΙΔΑ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ
Επικεφαλής: ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του Θεμιστοκλή
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του Σωτηρίου
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Νικολάου
ΚΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
ΚΟΣΙΑΒΕΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Παναγιώτη
ΚΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αντωνίου
ΜΑΡΓΩΝΗ ΔΡΙΒΑ ΒΟΥΛΑ του Ανάργυρου
ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΖΗΣΗΣ του Παναγιώτη
ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διαμαντή
ΣΗΜΙΣΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ
ΣΧΙΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδων
ΜΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
ΠΑΠΠΑΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του Ιωάννη
ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΓΕΡΕΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία
ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Ιωάννη
ΚΟΪΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΙΑΚΩΒΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευάγγελου
ΚΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
ΜΗΤΑΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Θεοδώρου
ΜΠΑΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αναστασίου
ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του Λάμπρου
ΝΤΟΥΞΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ του Μήτρο
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου
ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου
ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδων
ΤΣΩΝΟΥ-ΦΟΥΡΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δρόσου
ΧΑΜΗΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
ZIRAJ BLENARD του Kastrsot
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΉΤΩΝ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ
Επικεφαλής: ΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ
1RIZZO ALFONSO VICENZO (ΙΤΑΛΟΣ) mini market – χαρτικά
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΤΡΑΣ ΛΕΩΝ. μάντρα οικοδομών – πλακάς
3ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΥ ΣΑΡΡΑ ΣΑΡ. βιβλιοπωλείο
4ΚΑΤΣΑΒΟΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝ. ηλεκτρολόγος
5ΛΑΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡ. τέντες
6ΠΗΤΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ. ενοικιαζόμενα δωμάτια
ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
1.ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓ. ξυλουργείο
2ΠΑΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚ. ξυλουργείο
3ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΩΤ. κορνίζες
4ΧΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓ. Ξυλουργείο
ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
1ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡ. κουρείο
2ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΣΩΤ. γεωπόνος – γεωργικά είδη
3ΒΙΛΛΑ-ΔΑΡΑΔΗΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΜΜ. καλλιτεχνικό εργαστήρι
4ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛ. τεχνική εταιρία
5ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝ. πολιτικός μηχανικός
6ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝ. καφενείο “Θεμιστοκλής”
7ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΘ. συνεργείο αυτοκινήτων βαφές
8ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤ. ηλεκτρολόγος – ηλεκτρικά είδη
9ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΩΝ. καφενείο “ΜΠΑΜΠΗΣ”
10ΚΥΤΕΑ ΣΟΥΣΑΝΑ ΛΟΥΚ. ενοικιαζόμενα δωμάτια
11ΛΙΑΠΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚ. εστιατόριο “Λιάππης”
12ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡ. οικοδομικές εργασίες
13ΜΑΣΣΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡ. φωτογράφος
14ΜΟΥΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΙΧ. εστιατόριο ” Τα Καβουράκια”
15ΜΠΑΣΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚ. ελαιοχρωματιστής
16ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜ. εστιατόριο “Ο Ζέφυρος”
17ΣΥΨΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓ. οικοδομικές εργασίες
18ΦΑΝΑΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΒΑΣ. στεγνοκαθαριστήριο
Η επίσημη ανακήρυξη των υποψηφιοτήτων θα γίνει τις 17/11/2017 από την εκλογική επιτροπή.

ΠΗΓΗ

<

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here