Ορισμοί διαιτητών στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΦ

0

Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 16-03-2019 ΩΡΑ: 16.00
Α΄ κατηγορία 22η αγωνιστική

Αγώνας:    ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ

Διαιτητής:    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:      ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:           ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής:    ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:          ΦΡΑΝΤΖΗ – ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:    ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:    ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ -ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας:    ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ -ΚΗΦΙΣΣΟΣ

Διαιτητής:     ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας:    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:     ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΚΑΚΛΗ ΙΦ

Αγώνας:    ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:    ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Αγώνας:    ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/2019

Διαιτητής:    ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 1603-2019
18η αγωνιστική

Αγώνας:    ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:    ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:      ΒΛΑΧΟΣ -ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Αγώνας:           ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ

Διαιτητής:    ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΣΚΟΥΡΑΣ -ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας:    ΓΛΥΦΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

Διαιτητής:    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 17-03-2019 ΩΡΑ: 16.00
18η αγωνιστική

Αγώνας:    ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ   ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:    ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:      ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:           ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:    ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΖΙΩΓΑΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:    ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΡΕΓΓΙΝΙ

Διαιτητής:    ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:         ΓΡΕΣΣΟΣ -ΤΣΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:    ΣΚΑΡΦΕΙΑ -ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής:    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:    ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ- ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής:    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ -ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

Αγώνας:    ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΟΜΒΡΟΣ  ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής:    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Βοηθοί:      ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

Αγώνας:           ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΓΑΡΔΙΚΙ

Διαιτητής:    ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:          ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΚΛΗ

Αγώνας:    ΔΙΒΡΗ –  ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ    ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:    ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας:    ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:    ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας:    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ   ΓΗΠ Μ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:    ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΧΑΝΗΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 16-03-2019 ΩΡΑ: 10.30  

Αγώνας:    ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ -ΣΤΥΛΙΣ    ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:    ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:    ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΦΡΑΝΤΖΗ   ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:    ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας:    ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ    ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

Διαιτητής:    ΚΟΛΟΒΟΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο  16-03-2019 ΩΡΑ: 10.30  

Αγώνας:    ΕΝΩΣΗ 2010- ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ   ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ    ΩΡΑ 16.30

Διαιτητής:    ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Αγώνας: ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β  ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΩΡΑ: 12.30

Διαιτητής:    ΚΟΛΟΒΟΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here