Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΦ

0

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 11-01-2020 ΩΡΑ: 15.00
12η αγωνιστική

Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ- ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΓΗΠ Μ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΧΑΝΗΣ
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ –ΑΥΓΕΡΗΣ Α
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ
Βοηθοί: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 11-01-2020

12η αγωνιστική ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ -ΚΗΦΙΣΣΟΣ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΚΑΚΛΗ
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ-ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Πρωτάθλημα Υποδομών Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή 12-01-2020

Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ Κ10-Κ12 ΩΡΑ 10.30 Κ14 (ΩΡΑ11.30)
Διαιτητής: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 12-01-2020 ΩΡΑ: 14.00

Αγώνας: ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ / Ε.Π.Σ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Επιτροπή Διατησίας ΕΠΣ Φθιώτιδας Ορισμοί Διαιτητών
Διαιτητής: ΖΙΩΓΑΣ
Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής: ΓΡΕΣΣΟΣ
Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΑΥΓΕΡΗΣ Α-ΜΑΚΚΑΣ
Αγώνας: ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί: ΜΠΡΕΚΗΣ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
Αγώνας: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΤΣΟΥΚΑ ΩΡΑ: 12.00
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΘΥΕΛΛΑ-ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΑΤΡ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ -ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ –ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ ΩΡΑ: 13.30
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΑΕΝ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ –ΔΙΒΡΗ ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΙΑ 19-01-2020
Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΛΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here