Οι διαιτητές της 16ης αγωνιστικής της Α ΕΠΣΦ και των αγώνων όλων των κατηγοριών

0

Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 26-01-2019 ΩΡΑ: 15.00
Α΄ κατηγορία 16η αγωνιστική
Αγώνας: ΚΗΦΙΣΣΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ -ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ –ΚΑΚΛΗ ΙΦ
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ -ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 26-01-2019
13η αγωνιστική
Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ- ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Αγώνας: ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας: ΓΛΥΦΑ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ- ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ –ΟΜΒΡΟΣ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΣΤΑΣΙΝΟΣ -ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 27-01-2019 ΩΡΑ: 12.00
13η αγωνιστική

Αγώνας: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ -ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΩΡΑ:15.00
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ –ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΚΑΚΛΗ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ΑΔΑΜ-ΜΠΡΕΚΗΣ
Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΧΑΝΗΣ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΓΑΡΔΙΚΙ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ –ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Αγώνας: ΑΧΙΛ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΑΤΡ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ -ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 26-1-2019 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΣΤΥΛΙΣ-ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΩΡΑ:11.00
Διαιτητής: ΓΡΕΣΣΟΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 27-01-2019 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄ ΓΗΠ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ ΩΡΑ:15.00
Διαιτητής: ΚΟΥΡΛΟΣ
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β΄- ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ- ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής: ΔΟΣΚΟΡΗΣ
Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΕΝΩΣΗ 2010 ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΩΡΑ 11.15
Διαιτητής: ΓΡΕΣΣΟΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here