Κάλπες την Κυριακή στο ΤΕΕ Ανατολικής Στερεάς

0

Την Κυριακή 3 Νοεμβρίου τα μέλη του ΤΕΕ Ανατολικής Στερεάς προσέρχονται στις κάλπες για να αναδείξουν τα νέα όργανα διοίκησης τους σε περιφερειακό και κεντρικό επίπεδο.

Οι εκλογές θα διεξαχθούν από τις 8 το πρωί ως τις 7 το απόγευμα στις έδρες των ΠΕ.

Αναλυτικά:

ΛΑΜΙΑ (Γραφεία ΤΕΕ) Πλ. Ελευθερίας 3, 4ος όροφος,
ΛΙΒΑΔΕΙΑ (Ισόγειο Διοικητηρίου Π.Ε. Βοιωτίας) Φίλωνος 35-39,
ΑΜΦΙΣΣΑ (αίθουσα πρώην Νομαρχιακού Συμβουλίου) Ι. Γιδογιάννου 31 και
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ (Κτίριο ΚΑΠΗ) Ν. Τσιαμπούλα 2, 1ος όροφος.

Οι μηχανικοί ψηφίζουν για την εκλογή της Αντιπροσωπείας του Περιφερειακού Τμήματος, του Πειθαρχικού Συμβουλίου του Περιφερειακού Τμήματος, της Αντιπροσωπείας του ΤΕΕ, του Ανώτατου Πειθαρχικού Συμβουλίου και της Επιστημονικής Επιτροπής της ειδικότητάς τους, ως εξής:

Αντιπροσωπεία Περιφερειακού Τμήματος – Μέχρι 17 σταυρούς.
Πειθαρχικό Συμβούλιο Περιφερειακού Τμήματος – Μέχρι 3 σταυρούς.
Επιστημονικές Επιτροπές των Ειδικοτήτων – Μέχρι 3 σταυρούς.
Ανώτατο Πειθαρχικό Συμβούλιο – Μέχρι 2 σταυρούς.
Αντιπροσωπεία ΤΕΕ – Μέχρι 2 σταυρούς στους υποψηφίους του Περιφερειακού Τμήματος και μέχρι 3 σταυρούς στους υποψηφίους άλλων Περιφερειών του ιδίου συνδυασμού.

Κατ’ αλφαβητική σειρά των συνδυασμών, ως εξής:

1) ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ (μέχρι 17 σταυρούς)

 

2) ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (μέχρι 3 σταυρούς)

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑNTΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΕΕ

Περιφερειακό Τμήμα Ανατολικής Στερεάς

Συνδυασμός: #block TEE ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΝΕΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

1 . ΖΟΥΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Κ. Π.

2 . ΡΟΖΑΝΑ ΑΡΓΥΡΩ Η. Α.

3 . ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ. Χ.

Συνδυασμός: ΑΡιστερή ΑΓωνιστική Ενωτική Συσπείρωση-ΑΡ.Α.Γ.Ε.Σ.

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

1 . ΜΕΓΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α. Π.

2 . ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Κ. Χ.

Συνδυασμός: Δ.Ε.Σ.Μη. (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ)

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΕλΕΜ-ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ

1 . ΜΠΑΡΛΙΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Γ. Ορ.Π.

Συνδυασμός: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

1 . ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Η. Π.

2 . ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Χ. Η.

3 . ΜΠΙΜΗ ΕΥΤΥΧΙΑ Γ. Π.

4 . ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. Π.

5 . ΤΣΕΛΕΣ ΔΡΟΣΟΣ Α. Περιβ.

6 . ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΑΣΤΕΡΩ Χ. Αγρ.Τ

Συνδυασμός: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΗ.ΠΑ.Μ.)

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

1 . ΜΟΥΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ. Π.

2 . ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ. Αγρ.Τ.

3 . ΤΟΣΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ. Π.

Συνδυασμός: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΗ.ΣΥ.Μ.)

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

1 . ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Π. Αγρ.Τ

2 . ΜΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. Π.

3 . ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ι. Π.,Περιβ.

4 . ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΔΡΟΣΙΑ Κ. Η.

5 . ΤΡΙΚΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η. Περιβ.

6 . ΤΣΙΜΟΥΡΤΟΣ ΖΗΣΗΣ Α. Χ.

Συνδυασμός: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

1 . ΒΟΝΟΡΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Φ. Π.

2 . ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α. Αγρ.Τ.

3 . ΘΑΛΑΣΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α. Χ.

4 . ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Η. Μ.

5 . ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Κ. Αγρ.Τ

6 . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ Δ. Η.

Συνδυασμός: ΔΚΜ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

1 . ΚΑΚΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π. Π.

2 . ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Σ. Π.

3 . ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ. Αγρ.Τ.

4 . ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ. Χ.

5 . ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ Α. Π.

6 . ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ. Η.

Συνδυασμός: ΔΥΝΑ.ΜΗ.-ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

1 . ΧΟΡΜΟΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ Ε. Α.

Συνδυασμός: ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟ ΤΕΕ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

1 . ΛΙΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χ. Περιβ.

2 . ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΤΖΕΛΛΑ) Θ. Π.

3 . ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π. Α.

4 . ΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κ. Α.

5 . ΤΣΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Η. Χ.Π.Α.

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here